User Tools

Site Tools


zvav:kronika_zarquon

Kronika Kultu Velkeho Zarquona

Vek 1.

Jednoho krásného (no nevíme jestli krásného protože kdo by krásného dne nešel ven a nedělal něco úplně jiného) se zrodil nápad vytvořit hru na Internet - tedy on-line hru. Tento nápad zachvátil jednoho nejmenovaného HemeDroida a úplně ho ovládl. Námět byl jednoduchý - sága knih Douglase Adamse - ŽVAV. Bylo stvořeno několik národů a ty byly vrženy do vesmíru, aby se ukázaly co v nich je. Národy to byly: Myši, Kult Velkého Zarqona, Vogoni a Zemáci. Ihned po otestování umělého vesmíru se tento umělý vesmír přeměnil na reálný. Šlo se do toho!!! Začal první ostrý věk. Národ Kultu si jako vůdce zvolil Siffa a jak se ukáže později nebylo to špatně. Siff si jako svého koncila (nebo-li poskoka, rádce a pomocníka) zvolil Zaara a společně vládli velké říši všech věřících v Zarqona. Kult a Zemáci uzavřeli před všemi utajenou spojeneckou smlouvu - ovšem jinak se tvářili jako by nic. Ve vesmíru se dál dělaly plány. Poté jednoho dne Siffa napadlo, že se náboženství musí rozrůstat na další planety. Tak byly napadeny Myši. Kult v této zábavě našel spojence. Vogoni s chutí ničili nač přišli - to je také to co Vogoni umí nejlépe. Po dokonalém vyřízení Myší a Vogonů měl Kult a Zemáci možnost v klidu stavět projekt. V té chvíli našli Zemáci způsob jak klonovat jednotky - to se ovšem nelíbilo HemeDroidovi a zasáhl. Výsledkem bylo zničení jednotek a upravení hry. V té době se také Myši rozhodly zaútočit na Kult. Jako odpověď posloužilo zveřejnění smlouvy mezi Kultem a Zemáky a doražení Myší. Kult se Zemáky pokračovali ve stavbě projektu. Vogoni se náhle jakoby zásahem božím probrali a spustili superrychlé stavění projektu. Díky tomu Kult se Zemáky rychle doháněli. Zároveň adminům došlo, že projekty byly velice drahé a tak je o polovinu zlevnili. Marty_von_Shit sice vznesl protest proti zlevnění, ale nebylo to nic platné. Rozdíl mezi Kultem a Zemáky byl mnohdy jen několik desetin procenta. Bylo těžké říci kdo vyhraje. Nakonec však vyhráli Zemáci a to jen o necelá 3%. U Zemáků se slavilo - u Kultu se hledala chyba. První oficiální věk končil 24.4.2004 vítězstvím Zemáků. Kultaři mají alespoň jedno prvenství v kapse: jako první na ŽVAVu mají své domovské stránky

Sepsal Zaar

Vek 2.

Po dlouhé přestávce, čítající přes 1 měsíc, se rozhodnulo, že proběhne restart hry a tím odstartuje druhý ŽVAVerský věk, který měl pár novinek v podobě nově přidané energie a dvou přepočtů za den (7:00 a 19:00). Konalo se tak cca 30.6.2004, ale plnohodnotný věk začal až 2.7.2004, kdy proběhnul prvý přepočet druhého věku. Za těch pár dní bez přepočtů se také ještě dořešily smlouvy s ostatními národy krom Myší. Vše probíhalo víceméně bez problémů. Byla sestavena vláda (viz sekce vláda) a mohlo se začít. Pomalu, ale jistě se blížila doba prvých přestupů. Jakmile se vydal povel pro přestup, ucítili jsme drtivé síly připraveného soupeře, které nás opět srazili k zemi. Nebyl to zrovna šťastný start, ale co se už dalo v té době dělat. Jenže se potom objevil BUG, který byl opraven a hra byla opět restartována. Znovu se tedy všechny národy připravili na přestupy. Byla změněna strategie přestupů z naší strany. Ta ovšem také nebyla naprosto ideální, jak se zprvu zdálo, ale nebyla rozhodně nejhorší. Postavili jsme se vší silou našemu nepříteli, jehož bojovníci byli připraveni rvát se až do úplného konce. Tentokrát to však měl o moc těžší. Pravda, byli jsme sice na posledním místě v hodnocení národů, ale co se dalo dělat. Nedostatek hráčů se u nás projevoval, ale nesmím zapomenout, že to byl celovesmírný problém, nikoli jen a pouze Kultu. Celý věk jsme bojovali s kvalitnějším a lepším nepřítelem než jsme byli my, ale pak přišel zlom a byla podepsána smlouva o NU. Celý věk se nic zásadního nedělo. Všechny národy farmařili, ale pouze Kult s Myšmi se mlátili, což je v jistém úhlu pohledu výhoda. Sice bylo od začátku jasné, že jsme projekt ztratili, museli jsme však být připraveni jednat podle toho. Blížil se konec věku a už to vypadalo, že Vogoni ho mají. Ale Zemáci se do toho vložili. Začali stavět o 106. Bylo to velmi zajímavé sledovat souboj mezi těmito národy. Vogonům nakonec nezbylo nic lepšího, než zaútočit na Zemáky skrze porušení smlouvy. Kult byl zde přesvědčen, že podpořit Zemáky by bylo menší zlo než podpořit Vogony, a tak Vogonům vypověděl smlouvu. V neděli večer bylo vše rozhodnuto. Po nelítostných bojích se pomocí večerního přepočtu dozvěděl národ Zemáků odpověď na otázku Života, Vesmíru a Vůbec. Nezbylo tedy nic jiného než pogratulovat k vítězství. Byl to velmi akční věk z pohledu Kultu i Myší a rozhodně nebyl nijak nudný i jeho závěr v podáni Vogonů, Zemáků a jejich spojenců Žabí Hvězdou a Húlúvú, kteří byli jistě neméně nedůležití. Konec věku nese datum 1.8.2004 a čas 18:57.

Sepsal Lojza

Vek 3.

iž pravidelně po delším mezivěku začíná další ostrý věk, kde se můžou zúročit veškeré zkušenosti nabyté během volnějšího průběhu hry. Začátek se nevydařil zrovna nejlépe, protože počet financí, které hráči dostali do začátku nebyl zrovna ideální, a tudíž musel proběhnout restart, který již vše napravil. Na začátku se Kultaři dohodli, že se zaměří na boje. Vláda byla téměř stejná, jako posledně, jen s malými změnami. Ovšem na postech ostatních národů již změny vidět bylo. Ale ani to nebránilo vytvořit smlouvy s ostatními národy a navíc vzniklo spojenectví mezi Kultem a Žabí Hvězdou. Ze začátku to vypadalo, že Žáby budou vládnout vesmíru.

Národ Húlúvú neměl s Kultem uzavřenou smlouvu a trčel na svých planetách. Možná z obavy, možná z rozkazů . To však není podstatné. Jednoho dne se rozhodli vylézt a Kult nelenil a v 00:30 přišel rozkaz na útok. Bylo to provedeno asi tak, že v 00:25 po ICQ mezi Lojzou a perishem přišla domluva o možném přepadu Húlúvú. Nakoupili se jednotky a vyčkávalo se. V 00:29 se na VIP dostalo oznámení, že národ Kultu vyhlašuje Húlúvú válku. V 00:29 taktéž proběhlo zkontaktování Scalpelexise o začátku války. V 00:30 hlavní útočníci perish a Lojza odebrali národu Húlúvú 4 planety. ICQ mezi vůdci národů bylo takovéto:

  • L: Bran se!
  • S: proti komu??
  • L: hehe… mejte se fajn
  • S: Takze my mame War taky, jo?:)
  • L: Vesele Vanoce
  • S: no to moc dik

Ano, uznávám, že to byla sfiňárna z naší strany, ale nic protismluvního. Avšak tato miniválka končila za 24 hodin. Toto však vneslo reakci do národa Vogonů, kteří šli taktéž nadělovat dárky. Kult měl alespoň dosti bohatého Ježíška, ale národu Vogonů bylo taktéž naděleno. Pouze kráse chyběli aktivní hráči na obou stranách. Holt přes prázdniny jsou války celkem pokojné.

Po ukončení Vánoc přišel čas na další válku. Tentokráte s národem Zemáků. Toto ovšem bylo jiné kafe. Kult se ze začátku celkem držel, ale bylo vidět, že mu již dochází dech. Po několika dnech bylo vidět, že Zemáci těžce vydělali na této válce a mocenství se začalo velmi míchat. Pomalu ale jistě se Zemáci začali dostávat k vedení.

Přišla další válka. Tentokrát národ Myší vypověděl smlouvu Žabí Hvězdě. To by nebyl Kult, aby se do toho nezamíchal. Okamžitě Myším vypověděl smlouvu, ale to by bylo 2 na 1. To se zase nelíbilo Vogonům, čili ti se do tohoto zamíchali také. Boje to byly víceméně vyrovnané, i když měla navrch aliance MV. Netrvalo to dlouho a Zemáci začali stavět projekt. Veškeré úsilí se nyní přesunulo na ně. Boje sice pokračovali, ale už ne v takové míře.

Konec věku byl asi takový, že okamžitě při ukončení výpovědní lhůty aliance ZHK a MV uzavřeli NU a šli do Zemáků. Avšak za veliké pomoci Húlúvú se jim nakonec podařilo postavit projekt. No, už se mi zdá, že mají odpověď na Život Vesmír A Vůbec úplně v malíku. Celkově shrnuto, Kult Velkého Zarquona udělal obrovskou chybu hned na začátku věku a dával expy do útoků místo do ekonomiky. Toto mělo za následek nedostatek finančních prostředků na další války. Snad se do budoucna nebude historie opakovat. Všem hráčům z Kultu velice děkuji za příjemný věk a taktéž velmi děkuji všem protihráčům za velmi krásný a hlavně velmi klidný věk. Na VIP se neobjevila téměř žádná nadávka celý věk proběhl v klidu, přesně tak, jak to má ve hrách být.

Sepsal Lojza

Vek 4.

Jednou, v nekonečné dáli vesmírného prostoru, jenž se zakřivuje všemi směry námi chápané trojrozměrné dimenze a také směry zasahující do dimenzí jiných se náhle zjevil život. Koloběh života a neustálý začátek vesmírného konce způsobil, že se čas proměnil ve smyčku, která se neustále opakuje. Avšak dění v tomto čase se vlivem gravitace černých děr a rotací všech částí samotného vesmíru se neustále mění. Zde, ve čtvrtém vesmírném věku se objevily rasy toliko od sebe rozdílné, že jen steží lze říci, že vznikl onen dokonalý svět, který byl v souladu se vším. Zprvu žádné rasy o sobě nevěděli, avšak čas neúprosně plynoucí dal podnět k objevení ras navzájem. Zde začína námi opěvovaná a světu toliko prospěšná a současně škodlivá choroba jménem politika. Mocní se postarali o svoje vlivy a začali obchodovat s ostatními. Co by to však bylo za obchody, které by se obešly bez neustálého handrkování. Představitelé se začali pomalu nenávidět a vznikly 3 aliance, které si nenechali navzájem nic líbit. Byl to Kult Velkého Zarquona s Žabí Hvězdou, Zemáci s Húlúvú a Myši s Vogony. Jak již se v tomto vesmíru stává pravidlem, Myši a Vogoni se postavili na stranu zla, které nemůže existovat a jejich protiklad Zemáci s Húlúvú, kteří zastávaly dobro, avšak velmi maskované. Fanatičtí Kultaři s Žabí Hvězdou si vybrali postoj neurčitý a známo z našeho světa, uzavřeli se do ulity a komunikovali pouze minimálně snažíce se být co nejméně nápadní a tudíž nejvíce rozvinutí. Zprvu se dařilo kamuflovat vše, ale postupem času, kdy se někteří doslechli o nesmírném bohatství těchto států si začali brousit zuby na tyto národy. Musí se uznat, že práce jednotlivých agentů byla mimořádně výborná a veškeré bezpečnostní techniky na jejich odhalení selhaly. Inu stalo se, že jednoho rána slunce nevyšlo. Prostý farmářský lid nevěděl, co se děje a inteligence si lámala hlavu, odkud se vzalo toto zatmění. Někteří propadali depresím, jiní vzývali božského Zarquona, ale pouze nejvýšší kněží a vládce věděli, co se doopravdy děje. Slunce svítilo, ale obloha byla zastíněna kosmickými válečnými loděmi národa Myší. Posel, jež měl zprávu doručit, byl již nekolik standardních zarquonských dní mrtev. Zabil ho asteroid, jenž byl vyslán z prstence Vogonské dálnice, na pozdrav národu Húlúvú. Možná to bylo jinak, ale poněvadž asteroid zničil posla Kultařů, nelze již nijak odhadnout záměr Vogonů, kteří vše popřeli, čili to ani nemuseli být Vogoni. To se však již nikdo nedozví, avšak národ Kultu se za malou chvíli dozví, jakého vývojového stupně dosáhly Myši, jenž byli pokročilí v technice bojů při pohraniční potyčce s národy Zemáků a Húlúvú. Z nebes se snesl hřmotný hlas vévody Krtecha, jenž zavelel: “Nechť zhyne podřadná rasa!” Mnoho planet bylo smeteno v první vlně bojů, avšak ekonomický rozvoj Kultu nebyl nijak destruktivně omezen. Vývoj šel do zbraní, které každým okamžikem nabývaly na účinnosti. Obrana nebyla žádná a zásoby se tenčily. Pomoc přicházející od spojenců z řad Žabí Hvězdy byla velmi vysoká, tudíž se stalo, že po čase bojů se Kultaři začali Myším vyrovnávat. Avšak nedostatek byl v armádě, pouze málo armádních velitelů bylo k dispozici. Mnoho jich bylo pobyto v první vlně útoků. Za nějaký čas byl národ Kultu drtivě poražen. Myši uznaly, že tento národ již nemá cenu nadále drancovat, protože jejich zásoby již rostly neznatelně a okrádat chudý svět již začalo být nevýhodné. Zde začala nová éra rozvoje. Kult Velkého Zarquona se vzpamatoval rychleji, než kdokoli jiný očekával. Již brzy byl v popředí národů, zastíněn pouze gigantem Myší, který se rozprostíral, kam jen oko pozorovatele dohlédlo a loď dolétla. Tento gigant si opět smlsnul na Kultu, avšak již byly boje daleko vyrovnanější. EKPK národa Kultu začalo pracovat na sto procent, veškerá armáda šla proti nepřátelským ozbrojeným korábům a v drtivé většině úspěšně. Avšak na obranu opět nezbylo místo, proto protivník ani moc netratil, ba naopak, získával bohatství a zkušenosti velmy rychle. Po těchto bojích vítězně dopadnuvších pro Myši se stalo něco, co ani sám vesmír nezamýšlel. Zarquon, který zrovna odpočíval pocítil náhlé vibrace. Smyčka času se náporem bojů přetrhla a události začali jít svým vlastním a hlavně neplánovaným směrem. Peníze začaly mít zápornou hodnotu a svět se zaseknul v nekonečné smršti katastrof a úspěchů. Zasáhl však Zarquon (byl to on, o tom není pochyb) a vše vrátil do starých kolejí. Ovšem při horlivých opravách zapomněl nějaké nástroje uvnitř, což mělo za následek opětovné rozpadnutí časové smyčky. Dal se tedy do dalších úmorných úprav, které stihl v daleko kratším čase. Nyní se zdálo vše v pořádku a čas nabral opět správný směr a koleje života pokračovali do konečné stanice s názvem Tajemno. Avšak z šesti vlaků jedoucích po šesti paralelně umístěných kolejích se pomalu začalo stávat kolejiště o pěti, čtyřech, třech a dvou kolejích. Nastal čas souboje o přežití a hlavně o odpověď na Život Vesmír A Vůbec. Kdo by si to pomyslel, že se soupeřilo opět mezi Kultem a Myšima. Zde se však národy zdecimované bojem chtěli Myším pomstít a tak veškeré své bohatství posílali do vesmíru na hlavní planetu Kultu, který začal )přidávat do kotle a začal stíhat národ Myší. Těsně před koncem Kult dosáhl územního rozvoje srovnatelného s národem Myší, avšak zkušeností měli daleko míň a najednou se objevila záře a vše se začalo bortit, pouze Myši byly kryté a jako jedinný národ znal odpověď na Život Vesmír A Vůbec. Ostatní byli uvrhnuti do temnoty a zapomění. Vesmír dospěl svého konce, jako poslední kapka vody z vyvěrajícího pramene. Konec, který si tykal se zvukem umíráčku na kostelu, konec který nesl název Apokalypsa, ano, ten konec, který zapříčinil, že se čas zastavil a přeskočil v začátek další etapy. Tento konec zničil vše, naprosto vše, co bylo hezké i škaredé, naprosto všechny naděje zmizely, jako vítr přinášející zimu. Temno, které pohltilo všechny bylo Tajemno, přesně ta stanice, která je na konci kolejí. Budiž všem národům vzdán hold za časy dobré i zlé. Vzpomínejme na ně jen v nejlepší a nástupci pamatujte si, toto jsou časy, které se staly a již nikdy se nestanou. Ale když něco končí, další věc začíná.

Sepsal Lojza


Odvazny utok

Toto je příběh jednoho odvážného útoku, jehož hrdinové nejsou žádní císaři, či generálové, ale obyčejní vojáci.

Dne 11. 12. 2004 se sešli vrchní generálové hráčů Lojzi a Jazzrabbita, aby domluvili závěrečný polibek na rozloučenou od Kultu Velkého Zarqona pro Myši v tomto meziveku.

Generálové se sešli a na útok povolali elitní komando EKPK (Elitní Kultařské Přepadové Komando) v počtu: 484386 (160/148/56/50) a dobrovolníky žádající o vstup do tohoto komanda v počtu: 16775882 (1/1/1/1). Za cíl útoku byl vybrán hráč StOs (1415291). Cílem se stala planeta “Moje a jen moje” v soustavě “ZEM 2000”. Historici a někteří poradci od tohoto útoku sice odrazovali, že název planety by mohl přinést smůlu, ale presto byl útok odsouhlasen.

Tímto chtějí kronikáři požádat všechny, kdo budou tento příběh číst, aby nepřeskakovali řádky, slova, písmenka a četli je přesně tak, jak jsou napsána, neboť tím uctí památku padlých hrdinných bojovníků.

Dne 11. 12. 2004 v 18:47 se jednotky přesunuly do soustavy a zaútočili. Na následujících řádcích následuje podrobný výpis.

11.12. 18:47 jazzrabbit (Kultař) zaútočil na hráče StOs (Myš). DEBUG: Útok zahájen, ID obránce: 143 Armáda ID1308: počet celkem: 484386, posláno: 484386 — Armáda ID1250: počet celkem: 16775882, posláno: 16775882 — — Výpočet síly armád —

Armáda ID 1308: Dosavadní síla útoku: Na útok armáda potřebuje: 5 E -5 Síla armády: 77501760 = počet(484386)*útok(160) — Armáda ID 1250: Dosavadní síla útoku: 77501760 Na útok armáda potřebuje: 5 E -5 Síla armády: 16775882 = počet(16775882)*útok(1) —


Celková síla útoku: 94277642 Celkem_utok - stažení obránce: 94277642 Obráncovy armády ze všech soustav Nalezené armády obránce: 5

Armáda ID 1198 Vzdálenost: 155.884572681, energie: 340 Energie po odečtení přesunu: 184 Armáda ID 1198: Počet bránící se armády: 54711 (KZ: 100) Obrana armády: 255 — Armáda ID 1199 Vzdálenost: 155.884572681, energie: 340 Energie po odečtení přesunu: 184 Armáda ID 1199: Počet bránící se armády: 100000 (KZ: 100) Obrana armády: 255 — Armáda ID 501 Vzdálenost: 61.6441400297, energie: 340 Energie po odečtení přesunu: 278 Armáda ID 501: Počet bránící se armády: 841071 (KZ: 100) Obrana armády: 255 — Armáda ID 1172 Vzdálenost: 155.884572681, energie: 340 Energie po odečtení přesunu: 184 Armáda ID 1172: Počet bránící se armády: 245000 (KZ: 100) Obrana armády: 255 — Armáda ID 1221 Vzdálenost: 61.6441400297, energie: 340 Energie po odečtení přesunu: 278 Armáda ID 1221: Počet bránící se armády: 174509 (KZ: 100) Obrana armády: 255 —


Výpočet armád seřazených podle vzdálenosti a obrany, počítá se co se má vrátit

Útočná síla ke zničení (celková): 94277642 Armáda ID 1172 Obranná síla: 62475000 (počet: 245000, obrana: 255) Útočná síla po odečtení obranné: 31802642 Celá vrácená část armády byla zničena (armáda se vracela všechny → smazána) Cena jednotek: 62965000 (celkem už 62965000) — Armáda ID 1198 Obranná síla: 13951305 (počet: 54711, obrana: 255) Útočná síla po odečtení obranné: 17851337 Celá vrácená část armády byla zničena (armáda se vracela všechny → smazána) Cena jednotek: 14060727 (celkem už 77025727) — Armáda ID 1199 Obranná síla: 25500000 (počet: 100000, obrana: 255) Armáda ubránila, stačilo na to už jen dalších 7648663 síly (29995) jednotek (byly zničeny) Cena jednotek: 7708715 (celkem už 84839424.5) — Obránce se ubránil —— Armáda ID 1221 — Obránce se ubránil —— Armáda ID 501 — Obránce se ubránil ——

Neúspěšný útok Cena zničené armády: 149675274 (celkem už ) Armáda ID 1308 se maže, byla odeslána všechna co v bloku byla Cena zničené armády: 149675274 (celkem už 149675274) Cena zničené armády: 50327646 (celkem už 149675274) Armáda ID 1250 se maže, byla odeslána všechna co v bloku byla Cena zničené armády: 50327646 (celkem už 200002920) Planeta se předávat nebude Zápis škod:

——–Expy obránce——- Hráč už má 2228 expů Cena dalšího expu: 669000 Dříve získané škody: 272495 (celkem 200275415) Přičítám EXP za 669000 (zbývá 200275415 škod, celkem 0 expů) Přičítám EXP za 669300 (zbývá 199606415 škod, celkem 1 expů) Přičítám EXP za 669600 (zbývá 198937115 škod, celkem 2 expů) Přičítám EXP za 669900 (zbývá 198267515 škod, celkem 3 expů) Přičítám EXP za 670200 (zbývá 197597615 škod, celkem 4 expů) Přičítám EXP za 670500 (zbývá 196927415 škod, celkem 5 expů) Přičítám EXP za 670800 (zbývá 196256915 škod, celkem 6 expů) Přičítám EXP za 671100 (zbývá 195586115 škod, celkem 7 expů) Přičítám EXP za 671400 (zbývá 194915015 škod, celkem 8 expů) Přičítám EXP za 671700 (zbývá 194243615 škod, celkem 9 expů) Přičítám EXP za 672000 (zbývá 193571915 škod, celkem 10 expů) Přičítám EXP za 672300 (zbývá 192899915 škod, celkem 11 expů) Přičítám EXP za 672600 (zbývá 192227615 škod, celkem 12 expů) Přičítám EXP za 672900 (zbývá 191555015 škod, celkem 13 expů) Přičítám EXP za 673200 (zbývá 190882115 škod, celkem 14 expů) Přičítám EXP za 673500 (zbývá 190208915 škod, celkem 15 expů) Přičítám EXP za 673800 (zbývá 189535415 škod, celkem 16 expů) Přičítám EXP za 674100 (zbývá 188861615 škod, celkem 17 expů) Přičítám EXP za 674400 (zbývá 188187515 škod, celkem 18 expů) Přičítám EXP za 674700 (zbývá 187513115 škod, celkem 19 expů) Přičítám EXP za 675000 (zbývá 186838415 škod, celkem 20 expů) Přičítám EXP za 675300 (zbývá 186163415 škod, celkem 21 expů) Přičítám EXP za 675600 (zbývá 185488115 škod, celkem 22 expů) Přičítám EXP za 675900 (zbývá 184812515 škod, celkem 23 expů) Přičítám EXP za 676200 (zbývá 184136615 škod, celkem 24 expů) Přičítám EXP za 676500 (zbývá 183460415 škod, celkem 25 expů) Přičítám EXP za 676800 (zbývá 182783915 škod, celkem 26 expů) Přičítám EXP za 677100 (zbývá 182107115 škod, celkem 27 expů) Přičítám EXP za 677400 (zbývá 181430015 škod, celkem 28 expů) Přičítám EXP za 677700 (zbývá 180752615 škod, celkem 29 expů) Přičítám EXP za 678000 (zbývá 180074915 škod, celkem 30 expů) Přičítám EXP za 678300 (zbývá 179396915 škod, celkem 31 expů) Přičítám EXP za 678600 (zbývá 178718615 škod, celkem 32 expů) Přičítám EXP za 678900 (zbývá 178040015 škod, celkem 33 expů) Přičítám EXP za 679200 (zbývá 177361115 škod, celkem 34 expů) Přičítám EXP za 679500 (zbývá 176681915 škod, celkem 35 expů) Přičítám EXP za 679800 (zbývá 176002415 škod, celkem 36 expů) Přičítám EXP za 680100 (zbývá 175322615 škod, celkem 37 expů) Přičítám EXP za 680400 (zbývá 174642515 škod, celkem 38 expů) Přičítám EXP za 680700 (zbývá 173962115 škod, celkem 39 expů) Přičítám EXP za 681000 (zbývá 173281415 škod, celkem 40 expů) Přičítám EXP za 681300 (zbývá 172600415 škod, celkem 41 expů) Přičítám EXP za 681600 (zbývá 171919115 škod, celkem 42 expů) Přičítám EXP za 681900 (zbývá 171237515 škod, celkem 43 expů) Přičítám EXP za 682200 (zbývá 170555615 škod, celkem 44 expů) Přičítám EXP za 682500 (zbývá 169873415 škod, celkem 45 expů) Přičítám EXP za 682800 (zbývá 169190915 škod, celkem 46 expů) Přičítám EXP za 683100 (zbývá 168508115 škod, celkem 47 expů) Přičítám EXP za 683400 (zbývá 167825015 škod, celkem 48 expů) Přičítám EXP za 683700 (zbývá 167141615 škod, celkem 49 expů) Přičítám EXP za 684000 (zbývá 166457915 škod, celkem 50 expů) Přičítám EXP za 684300 (zbývá 165773915 škod, celkem 51 expů) Přičítám EXP za 684600 (zbývá 165089615 škod, celkem 52 expů) Přičítám EXP za 684900 (zbývá 164405015 škod, celkem 53 expů) Přičítám EXP za 685200 (zbývá 163720115 škod, celkem 54 expů) Přičítám EXP za 685500 (zbývá 163034915 škod, celkem 55 expů) Přičítám EXP za 685800 (zbývá 162349415 škod, celkem 56 expů) Přičítám EXP za 686100 (zbývá 161663615 škod, celkem 57 expů) Přičítám EXP za 686400 (zbývá 160977515 škod, celkem 58 expů) Přičítám EXP za 686700 (zbývá 160291115 škod, celkem 59 expů) Přičítám EXP za 687000 (zbývá 159604415 škod, celkem 60 expů) Přičítám EXP za 687300 (zbývá 158917415 škod, celkem 61 expů) Přičítám EXP za 687600 (zbývá 158230115 škod, celkem 62 expů) Přičítám EXP za 687900 (zbývá 157542515 škod, celkem 63 expů) Přičítám EXP za 688200 (zbývá 156854615 škod, celkem 64 expů) Přičítám EXP za 688500 (zbývá 156166415 škod, celkem 65 expů) Přičítám EXP za 688800 (zbývá 155477915 škod, celkem 66 expů) Přičítám EXP za 689100 (zbývá 154789115 škod, celkem 67 expů) Přičítám EXP za 689400 (zbývá 154100015 škod, celkem 68 expů) Přičítám EXP za 689700 (zbývá 153410615 škod, celkem 69 expů) Přičítám EXP za 690000 (zbývá 152720915 škod, celkem 70 expů) Přičítám EXP za 690300 (zbývá 152030915 škod, celkem 71 expů) Přičítám EXP za 690600 (zbývá 151340615 škod, celkem 72 expů) Přičítám EXP za 690900 (zbývá 150650015 škod, celkem 73 expů) Přičítám EXP za 691200 (zbývá 149959115 škod, celkem 74 expů) Přičítám EXP za 691500 (zbývá 149267915 škod, celkem 75 expů) Přičítám EXP za 691800 (zbývá 148576415 škod, celkem 76 expů) Přičítám EXP za 692100 (zbývá 147884615 škod, celkem 77 expů) Přičítám EXP za 692400 (zbývá 147192515 škod, celkem 78 expů) Přičítám EXP za 692700 (zbývá 146500115 škod, celkem 79 expů) Přičítám EXP za 693000 (zbývá 145807415 škod, celkem 80 expů) Přičítám EXP za 693300 (zbývá 145114415 škod, celkem 81 expů) Přičítám EXP za 693600 (zbývá 144421115 škod, celkem 82 expů) Přičítám EXP za 693900 (zbývá 143727515 škod, celkem 83 expů) Přičítám EXP za 694200 (zbývá 143033615 škod, celkem 84 expů) Přičítám EXP za 694500 (zbývá 142339415 škod, celkem 85 expů) Přičítám EXP za 694800 (zbývá 141644915 škod, celkem 86 expů) Přičítám EXP za 695100 (zbývá 140950115 škod, celkem 87 expů) Přičítám EXP za 695400 (zbývá 140255015 škod, celkem 88 expů) Přičítám EXP za 695700 (zbývá 139559615 škod, celkem 89 expů) Přičítám EXP za 696000 (zbývá 138863915 škod, celkem 90 expů) Přičítám EXP za 696300 (zbývá 138167915 škod, celkem 91 expů) Přičítám EXP za 696600 (zbývá 137471615 škod, celkem 92 expů) Přičítám EXP za 696900 (zbývá 136775015 škod, celkem 93 expů) Přičítám EXP za 697200 (zbývá 136078115 škod, celkem 94 expů) Přičítám EXP za 697500 (zbývá 135380915 škod, celkem 95 expů) Přičítám EXP za 697800 (zbývá 134683415 škod, celkem 96 expů) Přičítám EXP za 698100 (zbývá 133985615 škod, celkem 97 expů) Přičítám EXP za 698400 (zbývá 133287515 škod, celkem 98 expů) Přičítám EXP za 698700 (zbývá 132589115 škod, celkem 99 expů) Přičítám EXP za 699000 (zbývá 131890415 škod, celkem 100 expů) Přičítám EXP za 699300 (zbývá 131191415 škod, celkem 101 expů) Přičítám EXP za 699600 (zbývá 130492115 škod, celkem 102 expů) Přičítám EXP za 699900 (zbývá 129792515 škod, celkem 103 expů) Přičítám EXP za 700200 (zbývá 129092615 škod, celkem 104 expů) Přičítám EXP za 700500 (zbývá 128392415 škod, celkem 105 expů) Přičítám EXP za 700800 (zbývá 127691915 škod, celkem 106 expů) Přičítám EXP za 701100 (zbývá 126991115 škod, celkem 107 expů) Přičítám EXP za 701400 (zbývá 126290015 škod, celkem 108 expů) Přičítám EXP za 701700 (zbývá 125588615 škod, celkem 109 expů) Přičítám EXP za 702000 (zbývá 124886915 škod, celkem 110 expů) Přičítám EXP za 702300 (zbývá 124184915 škod, celkem 111 expů) Přičítám EXP za 702600 (zbývá 123482615 škod, celkem 112 expů) Přičítám EXP za 702900 (zbývá 122780015 škod, celkem 113 expů) Přičítám EXP za 703200 (zbývá 122077115 škod, celkem 114 expů) Přičítám EXP za 703500 (zbývá 121373915 škod, celkem 115 expů) Přičítám EXP za 703800 (zbývá 120670415 škod, celkem 116 expů) Přičítám EXP za 704100 (zbývá 119966615 škod, celkem 117 expů) Přičítám EXP za 704400 (zbývá 119262515 škod, celkem 118 expů) Přičítám EXP za 704700 (zbývá 118558115 škod, celkem 119 expů) Přičítám EXP za 705000 (zbývá 117853415 škod, celkem 120 expů) Přičítám EXP za 705300 (zbývá 117148415 škod, celkem 121 expů) Přičítám EXP za 705600 (zbývá 116443115 škod, celkem 122 expů) Přičítám EXP za 705900 (zbývá 115737515 škod, celkem 123 expů) Přičítám EXP za 706200 (zbývá 115031615 škod, celkem 124 expů) Přičítám EXP za 706500 (zbývá 114325415 škod, celkem 125 expů) Přičítám EXP za 706800 (zbývá 113618915 škod, celkem 126 expů) Přičítám EXP za 707100 (zbývá 112912115 škod, celkem 127 expů) Přičítám EXP za 707400 (zbývá 112205015 škod, celkem 128 expů) Přičítám EXP za 707700 (zbývá 111497615 škod, celkem 129 expů) Přičítám EXP za 708000 (zbývá 110789915 škod, celkem 130 expů) Přičítám EXP za 708300 (zbývá 110081915 škod, celkem 131 expů) Přičítám EXP za 708600 (zbývá 109373615 škod, celkem 132 expů) Přičítám EXP za 708900 (zbývá 108665015 škod, celkem 133 expů) Přičítám EXP za 709200 (zbývá 107956115 škod, celkem 134 expů) Přičítám EXP za 709500 (zbývá 107246915 škod, celkem 135 expů) Přičítám EXP za 709800 (zbývá 106537415 škod, celkem 136 expů) Přičítám EXP za 710100 (zbývá 105827615 škod, celkem 137 expů) Přičítám EXP za 710400 (zbývá 105117515 škod, celkem 138 expů) Přičítám EXP za 710700 (zbývá 104407115 škod, celkem 139 expů) Přičítám EXP za 711000 (zbývá 103696415 škod, celkem 140 expů) Přičítám EXP za 711300 (zbývá 102985415 škod, celkem 141 expů) Přičítám EXP za 711600 (zbývá 102274115 škod, celkem 142 expů) Přičítám EXP za 711900 (zbývá 101562515 škod, celkem 143 expů) Přičítám EXP za 712200 (zbývá 100850615 škod, celkem 144 expů) Přičítám EXP za 712500 (zbývá 100138415 škod, celkem 145 expů) Přičítám EXP za 712800 (zbývá 99425915 škod, celkem 146 expů) Přičítám EXP za 713100 (zbývá 98713115 škod, celkem 147 expů) Přičítám EXP za 713400 (zbývá 98000015 škod, celkem 148 expů) Přičítám EXP za 713700 (zbývá 97286615 škod, celkem 149 expů) Přičítám EXP za 714000 (zbývá 96572915 škod, celkem 150 expů) Přičítám EXP za 714300 (zbývá 95858915 škod, celkem 151 expů) Přičítám EXP za 714600 (zbývá 95144615 škod, celkem 152 expů) Přičítám EXP za 714900 (zbývá 94430015 škod, celkem 153 expů) Přičítám EXP za 715200 (zbývá 93715115 škod, celkem 154 expů) Přičítám EXP za 715500 (zbývá 92999915 škod, celkem 155 expů) Přičítám EXP za 715800 (zbývá 92284415 škod, celkem 156 expů) Přičítám EXP za 716100 (zbývá 91568615 škod, celkem 157 expů) Přičítám EXP za 716400 (zbývá 90852515 škod, celkem 158 expů) Přičítám EXP za 716700 (zbývá 90136115 škod, celkem 159 expů) Přičítám EXP za 717000 (zbývá 89419415 škod, celkem 160 expů) Přičítám EXP za 717300 (zbývá 88702415 škod, celkem 161 expů) Přičítám EXP za 717600 (zbývá 87985115 škod, celkem 162 expů) Přičítám EXP za 717900 (zbývá 87267515 škod, celkem 163 expů) Přičítám EXP za 718200 (zbývá 86549615 škod, celkem 164 expů) Přičítám EXP za 718500 (zbývá 85831415 škod, celkem 165 expů) Přičítám EXP za 718800 (zbývá 85112915 škod, celkem 166 expů) Přičítám EXP za 719100 (zbývá 84394115 škod, celkem 167 expů) Přičítám EXP za 719400 (zbývá 83675015 škod, celkem 168 expů) Přičítám EXP za 719700 (zbývá 82955615 škod, celkem 169 expů) Přičítám EXP za 720000 (zbývá 82235915 škod, celkem 170 expů) Přičítám EXP za 720300 (zbývá 81515915 škod, celkem 171 expů) Přičítám EXP za 720600 (zbývá 80795615 škod, celkem 172 expů) Přičítám EXP za 720900 (zbývá 80075015 škod, celkem 173 expů) Přičítám EXP za 721200 (zbývá 79354115 škod, celkem 174 expů) Přičítám EXP za 721500 (zbývá 78632915 škod, celkem 175 expů) Přičítám EXP za 721800 (zbývá 77911415 škod, celkem 176 expů) Přičítám EXP za 722100 (zbývá 77189615 škod, celkem 177 expů) Přičítám EXP za 722400 (zbývá 76467515 škod, celkem 178 expů) Přičítám EXP za 722700 (zbývá 75745115 škod, celkem 179 expů) Přičítám EXP za 723000 (zbývá 75022415 škod, celkem 180 expů) Přičítám EXP za 723300 (zbývá 74299415 škod, celkem 181 expů) Přičítám EXP za 723600 (zbývá 73576115 škod, celkem 182 expů) Přičítám EXP za 723900 (zbývá 72852515 škod, celkem 183 expů) Přičítám EXP za 724200 (zbývá 72128615 škod, celkem 184 expů) Přičítám EXP za 724500 (zbývá 71404415 škod, celkem 185 expů) Přičítám EXP za 724800 (zbývá 70679915 škod, celkem 186 expů) Přičítám EXP za 725100 (zbývá 69955115 škod, celkem 187 expů) Přičítám EXP za 725400 (zbývá 69230015 škod, celkem 188 expů) Přičítám EXP za 725700 (zbývá 68504615 škod, celkem 189 expů) Přičítám EXP za 726000 (zbývá 67778915 škod, celkem 190 expů) Přičítám EXP za 726300 (zbývá 67052915 škod, celkem 191 expů) Přičítám EXP za 726600 (zbývá 66326615 škod, celkem 192 expů) Přičítám EXP za 726900 (zbývá 65600015 škod, celkem 193 expů) Přičítám EXP za 727200 (zbývá 64873115 škod, celkem 194 expů) Přičítám EXP za 727500 (zbývá 64145915 škod, celkem 195 expů) Přičítám EXP za 727800 (zbývá 63418415 škod, celkem 196 expů) Přičítám EXP za 728100 (zbývá 62690615 škod, celkem 197 expů) Přičítám EXP za 728400 (zbývá 61962515 škod, celkem 198 expů) Přičítám EXP za 728700 (zbývá 61234115 škod, celkem 199 expů) Přičítám EXP za 729000 (zbývá 60505415 škod, celkem 200 expů) Přičítám EXP za 729300 (zbývá 59776415 škod, celkem 201 expů) Přičítám EXP za 729600 (zbývá 59047115 škod, celkem 202 expů) Přičítám EXP za 729900 (zbývá 58317515 škod, celkem 203 expů) Přičítám EXP za 730200 (zbývá 57587615 škod, celkem 204 expů) Přičítám EXP za 730500 (zbývá 56857415 škod, celkem 205 expů) Přičítám EXP za 730800 (zbývá 56126915 škod, celkem 206 expů) Přičítám EXP za 731100 (zbývá 55396115 škod, celkem 207 expů) Přičítám EXP za 731400 (zbývá 54665015 škod, celkem 208 expů) Přičítám EXP za 731700 (zbývá 53933615 škod, celkem 209 expů) Přičítám EXP za 732000 (zbývá 53201915 škod, celkem 210 expů) Přičítám EXP za 732300 (zbývá 52469915 škod, celkem 211 expů) Přičítám EXP za 732600 (zbývá 51737615 škod, celkem 212 expů) Přičítám EXP za 732900 (zbývá 51005015 škod, celkem 213 expů) Přičítám EXP za 733200 (zbývá 50272115 škod, celkem 214 expů) Přičítám EXP za 733500 (zbývá 49538915 škod, celkem 215 expů) Přičítám EXP za 733800 (zbývá 48805415 škod, celkem 216 expů) Přičítám EXP za 734100 (zbývá 48071615 škod, celkem 217 expů) Přičítám EXP za 734400 (zbývá 47337515 škod, celkem 218 expů) Přičítám EXP za 734700 (zbývá 46603115 škod, celkem 219 expů) Přičítám EXP za 735000 (zbývá 45868415 škod, celkem 220 expů) Přičítám EXP za 735300 (zbývá 45133415 škod, celkem 221 expů) Přičítám EXP za 735600 (zbývá 44398115 škod, celkem 222 expů) Přičítám EXP za 735900 (zbývá 43662515 škod, celkem 223 expů) Přičítám EXP za 736200 (zbývá 42926615 škod, celkem 224 expů) Přičítám EXP za 736500 (zbývá 42190415 škod, celkem 225 expů) Přičítám EXP za 736800 (zbývá 41453915 škod, celkem 226 expů) Přičítám EXP za 737100 (zbývá 40717115 škod, celkem 227 expů) Přičítám EXP za 737400 (zbývá 39980015 škod, celkem 228 expů) Přičítám EXP za 737700 (zbývá 39242615 škod, celkem 229 expů) Přičítám EXP za 738000 (zbývá 38504915 škod, celkem 230 expů) Přičítám EXP za 738300 (zbývá 37766915 škod, celkem 231 expů) Přičítám EXP za 738600 (zbývá 37028615 škod, celkem 232 expů) Přičítám EXP za 738900 (zbývá 36290015 škod, celkem 233 expů) Přičítám EXP za 739200 (zbývá 35551115 škod, celkem 234 expů) Přičítám EXP za 739500 (zbývá 34811915 škod, celkem 235 expů) Přičítám EXP za 739800 (zbývá 34072415 škod, celkem 236 expů) Přičítám EXP za 740100 (zbývá 33332615 škod, celkem 237 expů) Přičítám EXP za 740400 (zbývá 32592515 škod, celkem 238 expů) Přičítám EXP za 740700 (zbývá 31852115 škod, celkem 239 expů) Přičítám EXP za 741000 (zbývá 31111415 škod, celkem 240 expů) Přičítám EXP za 741300 (zbývá 30370415 škod, celkem 241 expů) Přičítám EXP za 741600 (zbývá 29629115 škod, celkem 242 expů) Přičítám EXP za 741900 (zbývá 28887515 škod, celkem 243 expů) Přičítám EXP za 742200 (zbývá 28145615 škod, celkem 244 expů) Přičítám EXP za 742500 (zbývá 27403415 škod, celkem 245 expů) Přičítám EXP za 742800 (zbývá 26660915 škod, celkem 246 expů) Přičítám EXP za 743100 (zbývá 25918115 škod, celkem 247 expů) Přičítám EXP za 743400 (zbývá 25175015 škod, celkem 248 expů) Přičítám EXP za 743700 (zbývá 24431615 škod, celkem 249 expů) Přičítám EXP za 744000 (zbývá 23687915 škod, celkem 250 expů) Přičítám EXP za 744300 (zbývá 22943915 škod, celkem 251 expů) Přičítám EXP za 744600 (zbývá 22199615 škod, celkem 252 expů) Přičítám EXP za 744900 (zbývá 21455015 škod, celkem 253 expů) Přičítám EXP za 745200 (zbývá 20710115 škod, celkem 254 expů) Přičítám EXP za 745500 (zbývá 19964915 škod, celkem 255 expů) Přičítám EXP za 745800 (zbývá 19219415 škod, celkem 256 expů) Přičítám EXP za 746100 (zbývá 18473615 škod, celkem 257 expů) Přičítám EXP za 746400 (zbývá 17727515 škod, celkem 258 expů) Přičítám EXP za 746700 (zbývá 16981115 škod, celkem 259 expů) Přičítám EXP za 747000 (zbývá 16234415 škod, celkem 260 expů) Přičítám EXP za 747300 (zbývá 15487415 škod, celkem 261 expů) Přičítám EXP za 747600 (zbývá 14740115 škod, celkem 262 expů) Přičítám EXP za 747900 (zbývá 13992515 škod, celkem 263 expů) Přičítám EXP za 748200 (zbývá 13244615 škod, celkem 264 expů) Přičítám EXP za 748500 (zbývá 12496415 škod, celkem 265 expů) Přičítám EXP za 748800 (zbývá 11747915 škod, celkem 266 expů) Přičítám EXP za 749100 (zbývá 10999115 škod, celkem 267 expů) Přičítám EXP za 749400 (zbývá 10250015 škod, celkem 268 expů) Přičítám EXP za 749700 (zbývá 9500615 škod, celkem 269 expů) Přičítám EXP za 750000 (zbývá 8750915 škod, celkem 270 expů) Přičítám EXP za 750300 (zbývá 8000915 škod, celkem 271 expů) Přičítám EXP za 750600 (zbývá 7250615 škod, celkem 272 expů) Přičítám EXP za 750900 (zbývá 6500015 škod, celkem 273 expů) Přičítám EXP za 751200 (zbývá 5749115 škod, celkem 274 expů) Přičítám EXP za 751500 (zbývá 4997915 škod, celkem 275 expů) Přičítám EXP za 751800 (zbývá 4246415 škod, celkem 276 expů) Přičítám EXP za 752100 (zbývá 3494615 škod, celkem 277 expů) Přičítám EXP za 752400 (zbývá 2742515 škod, celkem 278 expů) Přičítám EXP za 752700 (zbývá 1990115 škod, celkem 279 expů) Přičítám EXP za 753000 (zbývá 1237415 škod, celkem 280 expů) Škody pro úspěšného obránce: 200002920, zisk 281 expů

Tímto útokem se chce Kult Velkého Zarqona rozloučit s Myšmi. Zbytky zničených jednotek byli poté dopraveny zpět a pohřbeny se ctí, neboť v jejich krvi vznikli EKPK.

Generálové nevydrželi ztrátu svých armád a z peněz ze skladu koupili další army a opět zaútočili - neúspěšně. Pak ovšem zjistili, že na tajných kontech se objevilo 2 000 000 money a za to koupili další jednotky (Kultařská speciální jednotka zjistila že je tam poslal sám StOs, který byl tak zaslepen svou pýchou, že věřil, že útok nemá šanci, navíc taky stačil posílit army). Útok proběhl a k překvapení byl úspěšný (zbylá hrstka statečných rozdrtila elitní část StOsovi armády) - zbytek se kvůli nedostatku energie zapojit nemohl.

Tímto chtějí kronikáři požádat všechny, kdo budou tento příběh číst, aby nepřeskakovali řádky, slova, písmenka a četli je přesně tak, jak jsou napsána, neboť tím uctí památku padlých hrdinných bojovníků.

zvav/kronika_zarquon.txt · Last modified: 2015/03/01 19:00 (external edit)