User Tools

Site Tools


zvav:sraz2

Table of Contents

Druhý sraz ŽVAVu

Info

Uskupení ŽVAVistů pořádá druhý historický sraz, první v Brně. Zván je kdokoliv, kdo má něco společného se ŽVAVem. Organizátory srazu jsou pravděpodobně Hannibal (velitel organizační divize pro Prahu), Kaniini a Lojza.

Start jest stanoven na pátek 4. 5. 2007 v 18:00 v podniku Mandragora, pár minut od nádraží (čili hned za známým centrem Brna). V hospodě mají jiné pivo než milované Starobahno.

Ubytování si musíte zajistit sami. Jednou z možností je vydržet, dalšími jsou nějaké volné kapacity u Lojzy nebo na kolejích VUT (ptát se Kaniiniho + budete potřebovat lístky na MHD!). Pokud jde o tyto lokality, je zapotřebí se osobně domluvit s patřičnými osobami, jestli nějakými místy vůbec disponují, jestli vás tam chtějí a v jaké míře je zajištěn komfort (např. na kolejích se místo najde vždy, ale nikdy není jisté, že chytnete postel, takže spacák/karimatka povinností). Na kolejích nejsou žádné restrikce na vrátnici, vniknutí a uniknutí do/z objektu je vcelku pohodové i pro nestudenty VUT, pokud nevypadáte jako by vám bylo 60 nebo s sebou po tahu netáhnete dopravní značku.

Zájemci, hlaste se Hannimu do pošty!

  • Kdo nakonec dorazil: BigBobek, Beriss_, Eirtaé, Hannibal, Kaniini, Krtech, kuře, Lojza, markoph, StOs

Fotky

zvav/sraz2.txt · Last modified: 2015/03/01 19:00 (external edit)