User Tools

Site Tools


zvav:uvitaciposta

Současné znení uvítací pošty

Vítej nový hráči v onlinové hře Život, Vesmír a Vůbec

Gratulujeme ti k úspěšné registraci a přejeme ti mnoho úspěchů ve hře. Pro začátek ti posíláme pár pokynů a rad:

1) Nejsme nepřívětiví k nováčkům, ale očekáváme od nich jistou samostatnost - nejprve si projdi nápovědu ke hře (doporučujeme pročtení tučných odkazů).

2) Hra probíhá v tzv. ligách, což je běh několika paralelních her současně, prvním krokem by tedy měl být vyběr ligy (momentálně se hraje jen v Hlavní lize, ta je také jediná dostupná). Při výběru ligy si vybíráš také frakci. Žoldák je frakce určená k boji, pracuje s bitevními loděmi a staví velké armády. Farmář buduje planety s průmyslem a staví projekt, díky němuž může vyhrát. Zde není žádné jasné doporučení - vyber si prostě frakci, která se ti líbí.

3) Do začátku máš v podstatě dvě možnosti - buď se přidat do nějaké již existující společnosti nebo si založit vlastní. Na založení vlastní společnosti většinou nemáš příliš zkušeností, proto ti doporučujeme vstup do společnosti již existující. Stači jednoduše v menu dát volbu “Přihláška do společenosti” a tam už si můžeš vybrat. Ve společnosti najdeš spoluhráče, kteří ti pomohou a poradí - obvykle na společnostní rybce nebo poštou.

4) Najdeš-li ve hře nějakou chybu, hlas ji na chybové rybce. Dávej ale pozor, abys nehlásil(a) již hlášenou chybu. Pokud máš vylepšovací návrhy či chceš debatovat o herním systému, zapoj se do diskuse na systémové rybce. Obě uvedené rybky jsou pod naším dohledem, jsou důležité k tomu, abychom věděli, co chcete.

5) Nepiš nám poštu, nebudeš-li o to požádán(a). Pokud po nás něco nutně chceš, zkus přijít na IRC kanál ŽVAVu (viz nápověda). Na poštu neodpovídáme, máme dost práce s hrou samotnou.

Hodně štěstí ve hře ti přejí tvoji administrátoři HemeDroid, funous a Nípal

zvav/uvitaciposta.txt · Last modified: 2015/03/01 19:00 (external edit)