User Tools

Site Tools


zvav:zacatek

Jak začít?

Začni nejprve registrací a pak se přihlaš do hry. Nezapomeň si pročíst pravidla a nastuduj si alespoň základní informace o hře. Prvním krokem je výběr ligy. V menu máš položku Ligy, tak na ni klepni a vstup do Hlavní . Dále si vyber frakci, zda chceš být žoldák, nebo farmář (výhody i nevýhody máš u toho popsány), rozmysli se dobře, ovlivní to způsob tvé hry. A nezapomeň na výběr rasy – ta neurčuje nic jiného, než tvé počáteční souřadnice v Galaxii.

Nyní jsi oficiálně součásti ligy. Teď už v podstatě můžeš hrát, ale jako samotář nebudeš mít šanci na úspěch. V sekci Přehled si najdi nějakou společnost, nejlépe středně početnou, ale aktivní (a musí jít o společnost tvého zaměření, tedy buď žoldáckou, či farmářskou) a v sekci Velení (Hráčské velení) si do ní podej přihlášku. Před výběrem společnosti je ale nejlepší prozkoumat politickou situaci, stačí projet Ligovou rybku.

Po podání žádosti je nutné čekat na přijetí. Pokud ti ji zamítnou, zkoušej štěstí u jiné společnosti.

První krůčky farmáře po přijetí do společnosti

Většina společností má nějakou vnitřní organizaci a pokud si na Společnostní rybce řekneš, určitě ti někdo poradí konkrétní kroky, přinejmenším ti po přijetí dorazí uvítací zpráva. Obecně ale lze říct následující – kup si planetu a zastav ji průmyslem. Tento krok na začátku opakuj, dokud ti neřeknou dost, nebo dokud ti stačí peníze. Je vhodné si říct o dotaci do začátku, pokud jsi přišel do hry v průběhu věku, ovšem na úplném začátku věku bývá společnost úplně bez peněz a všichni jsou na tom stejně, takže je nutné vyčkat pár přepočtů. Nezapomeň u zastavěných planet nastavovat odvody na 100 %, abys z nich dostal nějaké peníze.

V každém případě sleduj pokyny velení – poštu, společnostní rybku a nástěnku.

První krůčky žoldáka

Řekni si o dotace (pokud předpokládáš, že nějaké peníze společnost má) a kup armádu, ovšem jedině v době, že je nějaká zakázka. Pak nezapomeň útočit, nech si když tak radit od zkušenějších. Po získání patřičných zkušeností nezapomínej vylepšovat své jednotky.

V každém případě sleduj pokyny velení – poštu, společnostní rybku a nástěnku.

FAQ from Indoran


  • zemědělci získavají každý přepočet 400 A$ (Altairských dolarů)
  • žoldaci získavají každý přepočet 100 A$

—-

—-

zvav/zacatek.txt · Last modified: 2015/03/01 19:00 (external edit)